Pedicure hybrydowy, czyli piękne stopy w sandałach

Na zadbanych stopach zależy wielu kobietom. Każda pragnie mieć piękne paznokcie u stóp przez cały rok, ale lato jest okresem w którym przede wszystkim pragniemy pochwalić się ślicznymi paznokciami w sandałkach. Połamane paznokcie i poodpryskiwany lakier nie wyglądają zbyt schludnie,  dlatego warto zastanowić się nad zabiegiem pedicure’u hybrydowego, który pozwoli cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas.

zdjęcie stopy z pedicure hybrydowym

Kobiety mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ w końcu wynaleziono sposób na zadbane stopy, który wymaga wizyty u kosmetyczki zaledwie raz na trzy tygodnie. Sekret wysokiej trwałości lakieru tkwi w połączeniu zwykłego lakieru z żelem. Paznokcie pomalowane standardowym lakierem już po kilku dniach są nierówne, tracą blask, a nawet odpryskują. Wygląda to bardzo nieestetycznie. Pedicure hybrydowy na stopach ratuje od tych problemów. Specjalny lakier pozwala zachować zarówno trwałość jak i blask, dzięki czemu paznokcie nawet przez 3 tygodnie wyglądają nieskazitelnie.

Salony kosmetyczne posiadają szeroki wybór kolorów lakierów hybrydowych najlepszych firm na rynku, a świetnie przeszkolone kosmetyczki potrafią zaskoczyć umiejętnością malowania pięknych i oryginalnych wzorów. Wystarczy godzina spędzona w salonie, by zachwycać pięknymi stopami.

Dodaj komentarz

Close Menu