Dlaczego zabieg oxybrazji jest skuteczny?

Wśród mnóstwa rozmaitych zabiegów, jakie każdego dnia przeprowadza się w gabinetach kosmetycznych, jest wiele takich, które z pewnością można sobie odpuścić. Nie brakuje jednak również takich zabiegów, które mają zbawienny wpływ na stan skóry. Z pewnością należy do nich coraz popularniejszy dzisiaj zabieg oxybrazji: http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/oxybrazja

Tlen jako środek kosmetyczny

Przede wszystkim należy zauważyć, że w zabiegu tym nie wykorzystuje się żadnych kosmetycznych środków chemicznych. Za skutki zabiegu odpowiada bowiem tlen, który nie wpływa rzecz jasna w żaden sposób negatywnie na zdrowie człowieka. W jaki sposób jednak może pomóc zdrowiu oraz urodzie?

kobieta po wykonanym zabiegu oxybrazji

Najważniejszym zadaniem tlenu jest z pewnością zwiększenie produkcji kolagenu w skórze. Kolagen bezpośrednio odpowiada za stan skóry, a przede wszystkim za jej sprężystość. Dlatego też, po zabiegu oxybrazji, po którym przybywa kolagenu w skórze, staje się ona bardziej napięta i wygląda na o wiele młodszą.

Nie tylko tlen

Warto zauważyć, że w zabiegu, o którym mowa korzysta się nie tylko z tlenu, ale także z soli fizjologicznych. Ich celem jest ugaszenie wszelkich stanów zapalnych, które mogą pojawić się na skórze. Co więcej, to właśnie dzięki solom fizjologicznym skóra jest nawilżana.

Dodaj komentarz

Close Menu